Firma REITER powstała w 2012 roku z połączenia doświadczenia i kapitału

Zajmujemy się importem, produkcją i dystrybucją materiałów techniki grzewczej i sanitarnej na rynku polskim i europejskim. Pomimo młodego wieku mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz w branży instalacji sanitarnych i grzewczych. Jest to poparte historią właścicieli naszej firmy.

Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom możliwie najlepszego produktu w atrakcyjnej rynkowo cenie. Aby było to możliwe nieustannie doskonalimy nasze produkty, oraz wprowadzamy innowacyjne metody kontroli jakości.

Proces działalności

Strefa klienta

Szanowni Państwo, czy planujecie w najbliższym czasie budowę domu? Zapewne zastanawiacie się jaki system grzewczy wybrać. Na tej stronie znajdziecie wszelkie informacje na temat systemu ogrzewania podłogowego. Decydując się na nasz system, przeprowadzimy w Waszym nowym domu cały proces inwestycyjny związany z budowa systemu ogrzewania podłogowego. Szczegóły poniżej:

ikonka
Czas decyzji

Jeśli zapadła decyzja o budowie systemu ogrzewania podłogowego jesteśmy do dyspozycji. Kontaktując się z naszą firmą mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Umówimy się z Wami na spotkanie na waszej budowie. Dokonamy niezbędnych pomiarów, doradzimy rozwiązania funkcji komfortu. Po wykonaniu pomiarów wycenimy system grzewczy, sanitarny i cwu. Następnie prześlemy wam do analizy.

Problem ze sprawdzonym wykonawcą

Dla nas to żaden problem. Po akceptacji wyceny polecimy Wam sprawdzonego wykonawcę. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteście pewni, że ludzie którzy przyjadą na waszą budowę, to wykwalifikowana kadra instalatorów.

ikonka
ikonka
Jak przypilnować czy wszystko będzie OK?

Proces prawidłowego montażu rur i urządzeń bierzemy na siebie. To my skontrolujemy i przypilnujemy czy wszystko jest prawidłowo zamontowane. Czy wysokości przyłączy sa na prawidłowym poziomie. Do zadań inwestora należy tylko dokładne wskazanie miejsc, gdzie będą znajdowały się urządzenia AGD, sanitariaty oraz meble.

Co z odbiorem i gwarancją?

Po wykonaniu całej instalacji Wasz doradca przyjedzie na miejsce i w Waszej obecności wraz z instalatorem dokona niezbędnych prób szczelności instalacji oraz wypisze dokument 5-letniej gwarancji na nasze produkty. Od tej pory możesz już używać swojego nowego systemu grzewczego, sanitarnego oraz cwu.

ikonka
ikonka
A co jeśli jednak coś pójdzie nie tak?

Spokojnie. Nasze produkty objęte są gwarancjami ubezpieczeniowymi na kwotę 2.000.000,- zł. Wybierając naszą firmę macie pewność, że Wasz sen w nowym domu będzie spokojny i komfortowy.

Skontaktuj się z nami, aby zbudować instalację grzewczą!

REITER S.J.
Antoniak, Stasiuk
Kawęczyn 48A 87-123 Dobrzejewice

tel: 56 477 04 04
tel: 56 477 04 04
(Osobisty doradzca)
tel: 791 80 01 28
(Biuro handlowe, magazyn)

www: www.rtrgroup.eu/reiter
email: biuro@rtrgroup.eu

mapa